Stream is offline
Bədii Gimnastika üzrə Azərbaycan Birinciliyi və Bölgələrarası Kubok,
Batut Gimnastikası üzrə Azərbaycan Birinciliyi və Bakı Çempionatı

December 08, 2017

Bədii gimnastika (BƏG) və batut gimnastikası (BAG)
10:00 - 11:40 BƏG Balacalar (2007-2009): alətsiz, ip, halqa - Qrup 1
11:40 - 13:20 BƏG Balacalar (2007-2009): alətsiz, ip, halqa - Qrup 2
13:20 - 14:00 Fasilə
14:00 - 16:40 BƏG Balacalar (2007-2009): alətsiz, ip, halqa - Qrup 3
BAG Balacalar (2010), uşaqlar (2008-2009), yeniyetmələr (2005-2007)
16:40 - 17:00 Fasilə
17:00 - 19:30 BƏG Balacalar (2007-2009): alətsiz, ip, halqa - Qrup 4
BAG Balacalar (2010), uşaqlar (2008-2009), yeniyetmələr (2005-2007)
Gənclər (2003-2004) - Fərdi qadınlar
19:30 - 19:45 Mükafatlandırma mərasimi (BAG / BƏG)
19:45 - 20:00 BƏG Qrup hərəkətləri komandaları
Yeniyetmələr (2005-2006) - lentlər
20:05 Mükafatlandırma mərasimi (BƏG )

December 09, 2017

Bədii gimnastika (BƏG)
Bölgələrarası Kubok
10:00 - 11:10 Balacalar (2007-2009): alətsiz, halqa - Qrup 1
11:10 - 12:20 Balacalar (2007-2009): alətsiz, halqa - Qrup 2
12:20 - 12:45 Mükafatlandırma mərasimi
12:45 - 14:00 Fasilə
14:00 - 15:10 Yeniyetmələr (2005-2006): top, gürzlər, lent
15:10 - 15:20 Mükafatlandırma mərasimi
15:20 - 16:00 Fasilə
Azərbaycan Birinciliyi
16:00 - 18:30 Gənclər (2002-2004): halqa, top, gürzlər, lent - Qrup 1
18:30 - 18:45 Fasilə
18:45 - 21:15 Gənclər (2002-2004): halqa, top, gürzlər, lent - Qrup 2
21:15 - 21:30 Nümunəvi çıxışlar
21:30 Mükafatlandırma mərasimi

December 10, 2017

Bədii gimnastika (BƏG) və batut gimnastikası (BAG)
10:00 - 12:50 BƏG Yeniyetmələr (2005-2006): halqa, top, gürzlər və lent - Qrup 1
12:50 - 13:10 Fasilə
13:10 - 16:00 BƏG Yeniyetmələr (2005-2006): halqa, top, gürzlər və lent - Qrup 2
16:00 - 16:15 Mükafatlandırma mərasimi
16:15 - 17:00 Fasilə
17:00 - 19:00 BƏG Qrup hərəkətləri komandaları
Balacalar (2007-2009) - halqalar
BAG Uşaqlar (2008-2009), yeniyetmələr (2005-2007), balacalar (2010),
gənclər (2003-2004)
19:00 - 19:15 Mükafatlandırma mərasimi
19:15 - 19:45 Fasilə
19:45 - 20:15 Qızıl Yaş
20:20 Mükafatlandırma mərasimi